-15% na všetky skladovky s kódom FRENCH15 | -15% na značku BLANC MARICLÓ s kódom BLANC15 | len do 16.7.

O nás

Niečo o našom obchode

La Maison - Poetic Interiors je tu s vami už 14 rokov. Sme obchod s originálnym nábytkom a bytovými doplnkami s kúzlom francúzskeho vidieka v centre Bratislavy. Máme kamennú predajňu aj e-shop. Nábytok dovážame hlavne z Francúzska, menšie kusy zo Škandinávie a Toskánska. Je vyrobený renomovanými európskymi nábytkárskymi firmami, ktoré vložili do každého výrobku stáročiami overené remeselnícke postupy. Všetky výrobky sú originály, s typickou povrchovou úpravou, ktorá úmyselne navodzuje ošumelý (patinovaný) vzhľad. Ako keby horúci provensalský vietor a žiarivé slnko autorsky podpísali rodný list pre každý náš výrobok. V predajnom showroome si môžete vybrať z množstva originálnych kusov nábytku a doplnkov, ktoré pohľadia dušu, potešia oči a v konečnom dôsledku vytvoria vo Vašom domove neopakovateľnú atmosféru typického francúzskeho vidieka. Ak sa Vám viac páči rušný mestský život v Paríži, rady Vám poradíme aj pri vytváraní tohoto mestského štýlu vo Vašom príbytku. 

Sme rodinná firma, náš prístup je osobný, zákazníka si ceníme ako vlastného člena rodiny.

Aký sortiment u nás nájdete

V našom obchode nájdete všetko potrebné pre vytvorenie teplého útulného domova. Patinovaný nábytok, ktorý tak trochu pripomína ten odložený na povale po babičke, svietidlá a tienidlá, zrkadlá v ozdobných rámoch, svietniky a sviece, obrusy a prestierania, keramické obedové súpravy a príbory s keramickými rúčkami, vešiaky, tabule na odkazy, hodiny a obrazy, bytové vône, vrecúška levandule, sušené kytičky a rôzne košíky a misky od výmyslu Provence. Nájdete u nás aj kvalitnú francúzsku kozmetiku a originálne marseilleské mydlá. Náš tovar je originál, nie je to žiadna ázijská napodobenina, dýcha históriou, či už tvarom alebo remeselným prevedením. Sortiment nábytku aj doplnkov je veľmi široký. Nábytkom aj bytovými dekoráciami dokážeme zariadiť hotely, penziony, kaviarne, kvetinárstva ale aj vidiecke sídla a historické objekty. 

Radi vám odborne poradíme

Architektonický ateliér je súčasťou nášho konceptu a preto má každý náš klient možnosť využiť službu bytového architekta zadarmo. Je naozaj dobré nechať si poradiť, hlavne pokiaľ ide o výber zariadenia, ale aj len napríklad farebnosť interiéru, lebo tá je pri vidieckych ale aj historických interiéroch veľmi dôležitá. Určite dobre padne nestranný pohľad odborníka s profesionálnym odstupom, ktorý klienta oslobodí od určitých stereotypov.

Prečo s nami spolupracovať

Od roku 2010 sme exkluzívnym oficiálnym predajcom a distribútorom známej francúzskej značky Country Corner by Interior´s na Slovensku. 14 rokov úspešne spolupracujeme s viacerými významnými francúzskymi, talianskymi a škandinávskymi firmami a prinášame ich výrobky na slovenský trh. Country Corner, Blanc Mariclo, Comptoir de Famille, Mathilde-M, IB Laursen, Chic Antique, Anticline a iné. Distribuujeme kvalitný masívny nábytok za primerané ceny a a snažíme sa o jeho dodanie vo veľmi krátkom čase. Máme vlastné sklady a preto dokážeme väčšinu najpredávanejších typov nábytku dodať záujemcovi už do troch dní. Nábytok na objednávku dodávame vo veľmi krátkom čase, zvyčajne do 4 týždňov. V zmluve však garantujeme termín nášho obchodného partnera t.j. do 16 týždňov. Keďže sme malá rodinná firma, náš prístup ku klientom je veľmi osobný až priateľský. Máme radosť, keď si niekto s rovnakou krvnou skupinou, zariaďuje svoje obydlie a my mu pri tom radi pomáhame. 

Týmto nábytkom je možné zariadiť typickú vidiecku kuchyňu ale aj elegantné francúzske sídlo či hotel. V ponuke je veľké množstvo doplnkov, ktoré dotvoria Váš domov typicky francúzskym šarmom. 

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom obchode a ateliéri!