TÝŽDEŇ ZLIAV až -50% | plus -10% na všetko nezľavnené s kódom LETO10 | len do 28.6.

Doprava a platba

AKÝM SPÔSOBOM MÔŽEM PLATIŤ ZA TOVAR?

Platiť môžete vopred alebo až pri dodaní tovaru.

1. Platba vopred

Platbu vopred uskutočníte po potvrdení objednávky a zaslaní emailu s informácami k platbe.

» bankovým prevodom alebo vkladom na účet (0€)

Úhradu uskutočníte prevodom z Vášho účtu na náš účet 2923832357/1100 vedený v Tatrabanke. Ako variabilný symbol zadajte číslo Vašej objednávky. Zakúpený tovar bude vyexpedovaný až po zaplatení kúpnej ceny, teda po pripísaní celkovej sumy tovaru vrátane príplatku za prepravu na účet predávajúceho. Ak nebude platba pripísaná na účet do 3 kalendárnych dní (ČR a EÚ do 4 dní) od potvrdenia objednávky, predávajúci má právo predmetnú objednávku stornovať. Platbu vopred uskutočňujte až po potvrdení objednávky a potvrdení dostupnosti tovaru. Prevádzkujeme aj kamenný obchod a môže sa stať, že Vami objednaný tovar nebude k dispozícii. Budete informovaný o termíne dodania. Klienti z Čiech a krajín EÚ uvádzajú pri prevode IBAN: SK57 1100 0000 0029 2383 2357 a SWIFT: TATRSKBX

» platobnou bránou GOPAY (0€)

Úhradu uskutočníte presmerovaním na platobnú bránu GoPay, kde máte možnosti platby online kartou VISA, MasterCard, GooglePay, ApplePay.

2. Platba pri prevzatí tovaru

» na dobierku (1.00€)

Platbu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru pracovníkovi, ktorý zabezpečuje doručenie. Platba na dobierku je do výšky 700€. Platí pri krajine Slovensko.

» osobný odber na predajni (0€)

Platbu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru na odbernom mieste: obchod La Maison, Laurinská 3, 811 01 Bratislava, v pracovných dňoch v čase od 11:00 do 18:00. Je možné platiť bezhotovostne platobnými kartami VISA a MasterCard.

 


AKÝM SPÔSOBOM TOVAR DORUČUJETE?

1. Doplnky a nábytok do 10kg vám doručíme kuriérom DPD

» Slovensko 3,95 EUR (zadarmo pri objednávke nad 60€)
» Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko 9,95 EUR (zadarmo pri objednávke nad 130€)
» Bulharsko, Dánsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Nemecko, Portugalsko, Slovinsko, Španielsko, Taliansko 14,95 EUR

Zásielka bude vyexpedovaná v pracovné dni do 2 dní od objednania a doručená do 3-10 dní od podania. O odoslaní tovaru budete informovaní prostredníctvom e-mailu a sms avizáciou. Pre doručenie je nutné vyplniť takú adresu, na ktorej budete k zastihnutiu v priebehu dňa medzi 8:00 – 18:00. V prípade, že týmto miestom bude Vaše zamestnanie, je nutné uviesť okrem Vášho mena a telefónu aj názov a adresu firmy. V cene je zahrnuté i poistenie balíka do 700€.

2. Doplnky a nábytok do 5kg vám doručíme nasledovne na výdajné miesto alebo adresu cez Packeta (Zásielkovňa)

» Slovensko 2,95 EUR (zadarmo pri objednávke nad 60€)
» Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko 4,95 EUR (zadarmo pri objednávke nad 130€)

Zásielka bude vyexpedovaná v pracovné dni do 2 dní od objednania a doručená do 3-10 dní od podania. O odoslaní tovaru budete informovaní prostredníctvom e-mailu a sms avizáciou. Pre doručenie je nutné vyplniť takú adresu, na ktorej budete k zastihnutiu v priebehu dňa medzi 8:00 – 18:00. V prípade, že týmto miestom bude Vaše zamestnanie, je nutné uviesť okrem Vášho mena a telefónu aj názov a adresu firmy. V cene je zahrnuté i poistenie balíka do 700€.

3. Doplnky a nábytok nad 10kg vám doručíme kuriérom Toptrans na Slovensku a v Českej republike

Cena sa odvíja od hmotnosti balíka. Nábytok a veľké kusy je možné prevziať priamo z nášho skladu v Modre, Vajanského 70 po dohovore. 

Pri preberaní tovaru je potrebné skontrolovať neporušenosť obalu. V prípade zjavného poškodenia spíšte s pracovníkom Toptransu. Následne tovar písomne reklamujte. Nábytok a väčšie množstvo doplnkov zasielame prostredníctvom spoločnosti Toptrans, s ktorou máme vynikajúce skúsenosti. Na základe Vašej objednávky Vám bude zaslaná cenová ponuka na dopravu. Cena sa odvíja od hmotnosti a objemu zásielky a je individuálna v závislosti od vzdialenosti od Bratislavy. Po potvrdení zo strany kupujúceho sa dohodne termín doručenia. O odoslaní tovaru budete informovaní prostredníctvom e-mailu a sms avizáciou. Pre doručenie je nutné zadať takú adresu, na ktorej budete k zastihnutiu v priebehu dňa medzi 8:00 – 18:00. V prípade, že týmto miestom bude Vaše zamestnanie, je nutné uviesť okrem Vášho mena a telefónu aj názov a adresu firmy. V cene je zahrnuté aj poistenie do 2500€.

 


V AKOM PRÍPADE JE DORUČENIE ZADARMO?

La Maison ponúka DORUČENIE ZADARMO - priamo k vaším dverám, podmienkou je objednať tovar nad 60€ s DPH na Slovensku a 130€ s DPH v Čechách, Maďarsku, Poľsku a Rakúsku a do 10kg. Na tovar nad 10kg vám radi zabezpečíme doručenie podľa aktuálneho cenníka Toptrans. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom spôsobu a ceny doručenia nás neváhajte kontaktovať na shop@lamaison.sk

 


MÔŽEM SVOJU ZÁSIELKU SLEDOVAŤ?

Po odoslaní vašej objednávky dopravcovi, obdržíte od neho potvrdzujúci email spolu s tracking kódom, pomocou ktorého môžete sledovať aktuálnu polohu vašej zásielky. Predtým si môžete stav vašej objednávky kedykoľvek skontrolovať po prihlásení sa do vášho účtu.