Vernostné karty

LA MAISON - Poetic Interiors ponúka pre svojich verných zákazníkov možnosť zaobstarať si vernostné karty. Tie im umožnia využívať výhodu prednostného informovania o akciách, zľavách a novinkách a hlavne, na kartu môžu pri každom nákupe zbierať body, ktoré po dosiahnutí určitého limitu umožňujú zľavu na nasledujúce nákupy v obchode La Maison - Poetic Interiors. 

    • Strieborná karta 
Táto karta bude vydaná zákazníkovi na požiadanie a zákazník na ňu môže zbierať body pri každom nákupe zaplatenom v obchode LA MAISON-Poetic Interiors (1 bod = 10€). 

    • Zlatá karta 
Po dosiahnutí 100 bodov na striebornej karte /hodnota nákupov prekročí 1000€/ obdrží zákazník zlatú kartu, ktorá ho bude v budúcnosti oprávňovať na nákup tovaru v obchode La Maison-Poetic Interiors so zľavou 5% na NÁBYTOK10% na DOPLNKY. Limit 200 bodov môže byť dosiahnutý naraz alebo postupne v časovo neobmedzenom období v obchode La Maison-Poetic Interiors. V prípade nákupu v E-shope, zadá zákazník číslo svojej karty do políčka ZĽAVOVÝ KUPÓN pri uskutočnení objednávky.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií). Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Súhlasím