Spôsob dopravy a platby


SPOSOB PLATBY (SR, ČR)


a) Platba vopred
Platbu vopred uskutočníte po potvrdení objednávky a zaslaní emailu s informácami k platbe.
» bankovým prevodom 0€. Úhradu uskutočníte prevodom z Vášho účtu na náš účet 2923832357/1100 vedený v Tatrabanke. Ako variabilný symbol zadajte číslo Vašej objednávky.
» vkladom na účet 0€. Úhradu uskutočníte vkladom na náš účet 2923832357/1100 vedený v Tatrabanke. Ako variabilný symbol zadajte číslo Vašej objednávky.

- Zakúpený tovar bude vyexpedovaný až po zaplatení kúpnej ceny, teda po pripísaní celkovej sumy tovaru vrátane príplatku za prepravu na účet predávajúceho.
- Ak nebude platba  pripísaná na účet do 5 kalendárnych dní (ČR a EÚ do 7dní) od potvrdenia objednávky, predávajúci má právo predmetnú objednávku stornovať.
- Platbu vopred uskutočňujte až po potvrdení objednávky a potvrdení dostupnosti tovaru. Prevádzkujeme aj kamenný obchod a môže sa stať, že Vami objednaný tovar nebude k dispozícii. Budete informovaný o termíne dodania.
- Klienti z Čiech a krajín EÚ uvádzajú pri prevode tieto údaje:
SWIFT:  TATRSKBX
IBAN:  SK57 1100 0000 0029 2383 2357
Tatrabanka a.s., Zámocká ulica, Bratislava
Názov účtu: La Maison Ateliers.r.o.
 
b) Platba pri prevzatí tovaru 
» na dobierku 1.00€. Úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru pracovníkovi, ktorý zabezpečuje doručenie. 
» osobný odber na predajni 0€. Úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru na odbernom mieste: obchod La Maison, Laurinská 3, 81101 Bratislava, v pracovných dňoch  v čase od 11:00 do 18:30. Je možné platiť bezhotovostne platobnými kartami VISA a MasterCard.
 
Podrobné informácie o platobných podmienkach a vrátení platby nájdete v našich Obchodných podmienkach.


SPOSOB DOPRAVY (SR, ČR)


Doplnky a nábytok do 10kg

a) Kuriérom TOPTRANS

» Slovensko 2,50 EUR (zadarmo pri objednávke nad 60€)

» Česká republika 9,00 EUR (zadarmo pri objednávke nad 100€)

Zásielka bude vyexpedovaná v pracovné dni do 48 hodín od objednania a doručená do 24 hodín (ČR do 48 hodín) od podania. O odoslaní tovaru budete informovaní prostredníctvom e-mailu a sms avizáciou. Pre doručenie je nutné vyplniť takú adresu, na ktorej budete k zastihnutiu v priebehu dňa medzi 8:00 – 18:00. V prípade, že týmto miestom bude Vaše zamestnanie, je nutné uviesť okrem Vášho mena a telefónu aj názov a adresu firmy. V cene je zahrnuté i poistenie balíka.
b) Osobný odber
Objednaný tovar si môžete prevziať osobne do 7 dní v obchode La Maison, Laurinská 3, Bratislava – každý pracovný deň v čase od 11:00 do 18:30 hod. Nábytok je možné prevziať priamo z nášho skladu v Pezinku, ulica Na dráhe 21, po dohovore.

Doplnky a nábytok nad 10kg

a) Kuriérom TOPTRANS - nábytok (Bratislava a okolie zadarmo nad 60€) 

» Slovensko - individuálna kalkulácia (Bratislava a okolie zadarmo nad 60€) 

» Česká republika - individuálna kalkulácia

b) Osobný odber
Objednaný tovar si môžete prevziať osobne do 7 dní v obchode La Maison, Laurinská 3, Bratislava – každý pracovný deň v čase od 11:00 do 18:30 hod. Nábytok je možné prevziať priamo z nášho skladu v Pezinku, ulica Na dráhe 21, po dohovore.


Objednávky vybavujeme a odosielame každý pracovný deň. Objednaný tovar bude pripravený k odoslaniu najneskôr do 48 hodín od potvrdenia (akceptácie) objednávky, resp. od pripísania platby na účet predávajúceho. 


Pri preberaní tovaru je potrené skontrolovať neporušenosť obalu. V prípade zjavného poškodenia spíšte s pracovníkom Toptransu. Následne tovar písomne reklamujte.


Nábytok a väčšie množstvo doplnkov zasielame prostredníctvom spoločnosti Toptrans, s ktorou máme vynikajúce skúsenosti. Na základe Vašej objednávky Vám bude zaslaná cenová ponuka na dopravu. Cena sa odvíja od hmotnosti a objemu zásielky a je individuálna v závislosti od vzdialenosti od Bratislavy. Po potvrdení zo strany kupujúceho sa dohodne termín doručenia. O odoslaní tovaru budete informovaní prostredníctvom e-mailu a sms avizáciou. Pre doručenie je nutné zadať takú adresu, na ktorej budete k zastihnutiu v priebehu dňa medzi 8:00 – 18:00. V prípade, že týmto miestom bude Vaše zamestnanie, je nutné uviesť okrem Vášho mena a telefónu aj názov a adresu firmy. V cene je zahrnuté aj poistenie.


SPOSOB DOPRAVY A PLATBY

21.08.2015

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií). Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Súhlasím